Podujatia

MFK RUŽOMBEROK – DAC DUNAJSKÁ STREDA (Futbalový štadión MFK)

Ruzomberok - Dunajska Streda

MFK Ružomberok vás pozýva na domáci zápas 11. kola základnej časti futbalovej Niké ligy MFK Ružomberok – DAC Dunajská Streda.

Miesto konania: Futbalový štadión MFK Ružomberok

V minulom ligovom kole futbalisti MFK Ružomberok prehrali v Košiciach 1:2.

12. Zemplín Michalovce 7b

Po reprezentačnej prestávke, počas ktorej sme postúpili cez Podkonice do štvrtého kola Slovnaft Cupu, sa opäť otvoria brány ligových štadiónov. Naše posledné ligové vystúpenia nedopadli tak, ako by sme si predstavovali a o to viac je potrebné, aby sme zvládli domáci súboj s Dunajskou Stredou. Veríme, že nám k tomu opäť pomôžete aj vy vašou podporou z tribún. Cez polčasovú prestávku sa môžete tešiť na súťaž.

Na oficiálnych profiloch klubu na sociálnych sieťach Facebook, Instagram, X a Threads bude taktiež od pondelka 23. do štvrtka 26. septembra 2024 do 12:00 prebiehať súťaž o vstupenky.

Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o zľavách, ako aj o voľných vstupoch, nájdete TU.

Predaj vstupeniek pri vstupoch na štadión bude prebiehať v deň zápasu od 14:00 do šesťdesiatej minúty zápasu.

Bezpečnostné opatrenia na domáci zápas s Dunajskou Stredou

V sobotu 19. októbra 2024 od 15:30 do 17:30 hod. odohrá MFK Ružomberok s klubom FC DAC 1904 Dunajská Streda na svojom štadióne futbalový zápas jedenásteho kola Niké ligy sezóny 2024/25. Klub MFK Ružomberok prijal nasledovné opatrenia:

• Z bezpečnostných dôvodov bude turniketový vstup č. III z Makovického ulice na tribúnu B uzavretý.

– Návštevníci tribúny B použijú výlučne vstup č. I z Hrabovskej cesty (pri Katolíckej univerzite) a to nielen na vstup na štadión, ale aj na odchod zo štadióna.

– Súčasne upozorňujeme, že vstup na štadión pre domácich fanúšikov na tribúnu B nebude umožnený z Vajanského ulice.

• Parkovanie na Makovického ulici bude pre domácich fanúšikov obmedzené a vyhradené pre fanúšikov hostí.

• Na predmetnom zápase nebude umožnený predaj, podávanie alebo požívanie alkoholických nápojov s obsahom alkoholu vyšším ako 4,1 objemových percent alkoholu, obec nevydala zákaz predaja, podávania alebo požívania alkoholických nápojov.

• Bude vydaný zákaz státia na Vajanského ulici a to od Športovej ulice, označený prenosnými dopravnými značkami a to od dňa 18.10.2024 až do ukončenia zápasu 19.10.2024 o cca 17:30 hod.

• Prosíme návštevníkov, aby rešpektovali dlhší čas na vybavenie lístka z dôvodu zavedenia E – KASY a prispôsobili tomu svoj skorší príchod.

Máte záujem dostávať pozvánky na podujatia v Ružomberku a okolí? Ak áno, tak nám napíšte na: info@ruzomberok.eu